تماس با ما

دیدار بسیجیان و پاسداران سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین با امام جمعه شهر اقبالیه

 به مناسبت هفته بسیج، پاسدراران و بسیجیان سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین با امام جمعه اقبالیه دیدار کردند.

 

در آغاز این دیدار مهدی صادق پور فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین به تشریح برنامه های هفته بسیج و اقدامات صورت گرفته پرداخت.

حجت‌الاسلام فاطمیان امام جمعه اقبالیه ضمن تبریک هفته بسیج به عظمت بسیج اشاره کرد وگفت: بسیج شجره طیبه است و بسیاری از بسیجیان ولایی نقش عظیمی را همچون عمار بازی کرده‌اند و سردار شهید حسین همدانی و دیگر شهیدان از جمله اینها هستند.

وی خاطرنشان کرد: در ایران اسلامی همه مردم جزء بسیج بوده و امتحانات خود را در بسیاری از مراحل، با اقتدار به تصویر کشیده‌اند. این بسیج است که آگاهی و بصیرت دارد و بسیجیان این شجاعت و جوانمردی را از امام حسین (ع) و یارانشان آموخته اند. در واقع مکتب ما مکتبی جامع الاطراف است که هم برای مردان و هم برای زنان الگو و مکتب دارد.

وی افزود: اعتماد ما باید به خدا باشد نه به دشمنان! سال‌های طولانی ما با توکل بر خدا توانستیم در برابر تحریم‌های ظالمانه دشمنان ایستادگی کنیم و امروز هم باید همان گونه باشیم.

حجت الاسلام فاطمیان گفت: بسیجی یعنی کسی که بصیرت و آگاهی دارد و به موقع و بدون هیچ چشم داشتی در صحنه حاضر می‌شود که این تفکر بسیجی به کشورهای اسلامی منطقه بروز کرده است و هم اکنون شاهد آن هستیم.

خطیب جمعه اقبالیه در پایان گفت: رهبر معظم انقلاب بارها تاکید کرده اند که مراقب نفوذ دشمن باشیم اجازه ندهیم دشمن به هر بهانه‌ای در کشوری که هزاران شهید برای اقتدار آزادی و استقلال داده است دخالت کندهوشیار و مطیع ولایت فقیه در جامعه باشیم.

ارتباط پیامکی

نکات شهروندی

آیا فکر کرده اید که هزینه های ساخت فضاهای سبز ، بازیگاههای کوچک  محلی، جدول گذاری ، آسفالت کوچه ها ومعابر ، رفت وروب وجمع آوری زباله ها، احداث ایستگاهای آتش نشانی ، و... ازکجا تامین می شود سهم شما ازتامین بودجه این پروژه ها چقدر است ؟

پیامک رجعت