تماس با ما

جلسه هم اندیشی با دستگاه خدمات رسان آب و فاضلاب

جلسه بررسی معضلات آب و فاضلاب اقبالیه با حضور شهردار، اعضای شورای اسلامی و مسئولین شهری و استانی آب و فاضلاب برگزار شد.

علی بیگدلی ریاست شورای اسلامی در آغاز جلسه گفت: برای جلوگیری از بروز حوادث و اتفاقاتی که باعث قطع آب گردد حفاظت وایمنی خطوط آبرسانی شهر از اهمیت ویژه ای برخوردار است لذا این جلسه را تشکیل دادیم تا با هم اندیشی دستگاه آب و فاضلاب اقبالیه سیستم آبرسانی شهر را به منظور عملکرد بهتر ارتقاء بخشیم.
مهندس حاجی زاده رئیس سازمان آب اقبالیه گفت: ما براین موضوع تاکید داریم که همکاری وتعامل درپیشبرد پروژه های شهری امری مهم ولازم است که نتایج مثبت آن منافع همگان را در بردارد. بنابراین سعی داریم با رسیدگی به مشکلات پیش رو در شبکه آبرسانی اقبالیه عملکرد بهتری در بخش آب و فاضلاب داشته باشیم.
در ادامه این جلسه افراد حاضر به بیان نظرات و پیشنهادات خود در خصوص مدیریت شبکه آبرسانی و ارتقاء آب و فاضلاب اقبالیه پرداختند.
خانم نورمحمدی معاونت مشترکین آبفای استان در پایان با جمع بندی نظرات در خصوص نوسازی لوله های فرسوده درون شهری قول مساعد برای همکاری داد.

ارتباط پیامکی

نکات شهروندی

آیا فکر کرده اید که هزینه های ساخت فضاهای سبز ، بازیگاههای کوچک  محلی، جدول گذاری ، آسفالت کوچه ها ومعابر ، رفت وروب وجمع آوری زباله ها، احداث ایستگاهای آتش نشانی ، و... ازکجا تامین می شود سهم شما ازتامین بودجه این پروژه ها چقدر است ؟

پیامک رجعت