تماس با ما

پیام مشترک شهردار و رئیس شورای اقبالیه به مناسبت 28 صفر

شهردار و رئیس شورای اقبالیه در پیامی مشترک ایام عزاداری 28 صفر را تسلیت گفتند، متن پیام به شرح ذیل است:

دین مبین اسلام که رسول گرامی اسلام در تکمیل نبوت، به جهانیان و بشریت عرضه نمود، پیام آور صلح، مهربانی، عدالت و نوع دوستی است و مسلمأ رستگاری مسلمین در پیروی آن حضرت، حرکت در مسیر تعالیم روحانی قران مجید و کلام وحی، آشنایی با سلوک و سیره نبی مکرم اسلام و حب اهل بیت عصمت و طهارت است.
تردیدی نیست آن هنگام که جامعه اسلامی و شیعیان در جهت عمل به فرامین اسلام و ائمه معصومین (ع) که همه عمرمبارک خود را در راه دفاع از اسلام و ترویج و اشاعه آن صرف نمودند حرکت نمایند، جامعه از گزند حوادث و مشکلات عدیده ای که ابناء بشر با آن دست به گریبان است رهایی خواهد یافت.
 اینجانبان سالروز رحلت جانگداز نبی مکرم اسلام حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و شهادت سبط اکبر، حضرت امام حسن مجتبی (ع)، همچنین سالروز شهادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، حضرت ثامن الحجج امام رضا (ع ) را تسلیت عرض می نماییم.
امید است توفیق آن را داشته باشیم رهروان صدیق پیامبر اکرم (ص) و ائمه اطهار (ع) در جهت ترویج اخلاق اسلامی باشیم.
«مهران اکبرپور و علی بیگدلی
شهردار و رئیس شورای اسلامی اقبالیه»

 

ارتباط پیامکی

نکات شهروندی

آیا فکر کرده اید که هزینه های ساخت فضاهای سبز ، بازیگاههای کوچک  محلی، جدول گذاری ، آسفالت کوچه ها ومعابر ، رفت وروب وجمع آوری زباله ها، احداث ایستگاهای آتش نشانی ، و... ازکجا تامین می شود سهم شما ازتامین بودجه این پروژه ها چقدر است ؟

پیامک رجعت