تماس با ما

مراسم تکریم و معارفه فرمانده بسیج کارمندی، کارگری و اصناف

جلسه تکریم و معارفه فرمانده حوزه شهید حسن پور(بسیج کارمندی، کارگری و اصناف) با حضور مسئولین شهری و برون شهری برگزار شد.


در آغاز جلسه آیاتی از قرآن کریم تلاوت شد. علی بیگدلی، رئیس شورای اقبالیه ضمن تبریک روز صادرات گفت: بسیج واژه ی مقدسی است که حضور آن در ملت ما الزام دارد و افتخاری برای تمام ایرانیان است. یکی از تیزهوشی های امام راحل تشکیل بسیج مستضعفین بود، شاید با شنیدن واژه بسیج در ذهن عموم مردم این سوال شکل بگیرد که با پایان جنگ تحمیلی چه نیازی به وجود بسیج است؟ در پاسخ باید گفت که فتنه 88 ثابت کرد که بسیج و تفکر بسیجی باید در همه حوزه ها وجود داشته باشد.
وی افزود: امروز گردهم آمده ایم تا مراسم تکریم و معارفه دو عزیز بزرگوار سپاه ناحیه امام سجاد در سمت فرماندهی حوزه شهید حسن پور(بسیج کارمندی، کارگری و اصناف) را برگزار کنیم. امیدواریم آقای مرادی در سمت بعدی خود شاهد توفیقات روزافزون باشند و برای آقای محمدخانی که فرماندهی این سنگر را به عهده خواهند گرفت آرزوی پیروزی و سربلندی داریم.
حجت الاسلام فاطمیان، امام جمعه شهر اقبالیه گفت: برادران سپاهی و بسیجی ما خار چشم آمریکا و صهیونیزم، آل سعود و انگلیس هستند. این عزیزان تحت رهبری حکیمانه آیت الله خامنه ای هستند. صحبت های احمقانه ترامپ باعث شد که ملت ایران بیش از پیش یکپارچه ومنسجم شوند.
علیخانی بخشدار مرکزی ضمن محکوم کردن سخنرانی های ترامپ گفت: همه دنیا فهمیدند آمریکا کشوری نیست  که به تعهداتش عمل کند، کشوری نیست که ازخوی استکباری و دنیاطلبی دست بکشد. سپاه و بسیج برای ما ارزشمند است و یک نیروی ارزشی است، امروز به برکت نظام جمهوری اسلامی، هدایت های مقام معظم رهبری و خون شهدا میتوانیم از کشور خودمان و کشورهای همسایه دفاع کنیم. بسیج بسیار ارزشمند است و اگر این نهاد مقدس نبود 8 سال دفاع مقدس هم امکان پذیر نبود. برای این دو عزیز بزرگوار که در این نهاد مقدس مشغول فعالیت هستند آرزوی سربلندی میکنیم.
سرگرد صادق پور، فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد گفت: شکل دهی یک سازمان یا یک کانون و حوزه به خصوص در بحث کارمندی، کارگری و اصناف بسیار زمان بر است وابتدای کار تشکیل یک ساختار بسیار سخت است. برادر عزیزمان، آقای سیاهکالی مرادی در این چندوقت برای ساماندهی این سازمان زحمات زیادی کشیدند و در این امر بسیار موفق هم بوده اند. بنابراین از خدمات شایسته این برادر بزرگوار تشکر و قدر دانی می کنیم و امیدواریم که در سمت بعدی خود یعنی معاونت بسیج سازندگی ناحیه امام سجاد پیروز و موفق باشند. آقای محمد خانی که تجارب زیادی هم در امور اداری دارند به عنوان فرماندهی بسیج کارگری و اصناف معرفی می شوند. برای این عزیزبزرگوار نیز آرزوی توفیقات روزافزون داریم. انشاالله که بتوانند در پیشبرد اهداف این نهاد موفق باشند.
سیاهکالی مرادی، فرمانده سابق بسیج کارمندی، کارگری و اصناف گفت: از آقایان صادق پور و والدی که نهایت هکاری را با ما داشته اند و به بنده اعتماد کردند که در سنگر دیگری مشغول به خدمت باشم.خیر دنیا و آخرت در رسیدگی به امور مستضعفین و محرومین است. انشاالله که در بسیج سازندگی نیز نهایت همکاری و همدلی را با دیگر مسئولین در ماموریت های بسیج داشته باشیم.
محمد خانی، فرمانده جدید بسیج کارمندی، کارگری و اصناف گفت: از فرمانده سپاخه ناحیه امام سجاد و نمایندگی ولی فقیه در این ناحیه تشکر و قدر دانی میکنم که این مسئولیت را به بنده واگذار کردند. انشاالله بتوانیم با توکل به خدا و همکاری و همدلی شما عزیزان اهداف بسیج را پیگیری کنیم و به ثمر برسانیم.
در پایان نیز به رسم یادبود لوح تقدیرهایی به هردو بزرگوار اهدا شد.

ارتباط پیامکی

نکات شهروندی

آیا فکر کرده اید که هزینه های ساخت فضاهای سبز ، بازیگاههای کوچک  محلی، جدول گذاری ، آسفالت کوچه ها ومعابر ، رفت وروب وجمع آوری زباله ها، احداث ایستگاهای آتش نشانی ، و... ازکجا تامین می شود سهم شما ازتامین بودجه این پروژه ها چقدر است ؟

پیامک رجعت