تماس با ما

اقبالیه میزبان مدیران دستگاه قضایی استان قزوین

مدیرکل دادگستری و دادستان استان قزوین با هیئت همراه برای بازدید و آشنایی با مشکلات قضایی اقبالیه به این شهر آمدند.

 

 

 

حجت الاسلام قدرتی مدیرکل دادگستری استان قزوین، حجت الاسلام صادقی نیارکی دادستان استان قزوین و هیئت همراه در آغاز سفر یک روزه خود از مناطق حاشیه نشین شهر اقبالیه بازدید کردند و با مشکلات قضایی و آسیب های اجتماعی مردم آشنا شدند.

علی بیگدلی ریاست شورای اسلامی اقبالیه در حضور مردم و مسئولین گفت: شهر اقبالیه جمعیتی بالغ بر شصت و پنج هزار و ششصد نفر دارد که قریب به 15 هزار نفر افاغنه در این شهر وجود دارد که به دلیل اختلاف قومی و فرهنگی باعث ایجاد معضلاتی برای شهر و شهروندان اقبالیه شده اند.

بیگدلی افزود: اقبالیه شهری با تراکم جمعیتی بالاست که باید 700 هکتار از اراضی را اشغال کنند در حالی که هم اکنون 450 هکتار از اراضی را اشغال کرده اند و این آمار نشان دهنده تراکم جمعیتی بالای این شهر است.

بیگدلی در پایان گفت: مزدم شهر اقبالیه، مردمی با توان اقتصادی متوسط و زیرخط فقر هستند و با توجه به مشکلات موجود در شهر  از شما مسئولین محترم قضایی خواستاریم که با توجه به بازدیدی که انجام دادید خروجی پر خیر و برکتی برای شهرمان داشته باشید.

حجت الاسلام قدرتی در جمع مردم اقبالیه گفت: عکس ونماد شهدا در سطح شهر نشانگر این است که مردم ولایتمدار اقبالیه پای اسلام و آرمان های شهدا ایستاده اند. دستگاه قضایی به عنوان یک دستگاه ناظر بر صحت جریان و امور است و تمام تلاش خود را  برای برقراری نظم و امنیت در شهر به کار می گیرد.

وی افزود: اگر جامعه ای بخواهد رو به رشد باشد باید از عدالت، امنیت و رفاهی معقول برخوردار باشد. اگر در جامعه ای جرم و جنایت و آسیب های اجتماعی زیاد شود یا به تعبیر دینی گناه و معصیت افزایش یابد، امنیت آن جامعه خدشه دار خواهد شد. اگر بخواهیم امنیت پایدار باشد باید بعد اعتقادی و دینی مردم را تقویت کنیم.

ارتباط پیامکی

نکات شهروندی

آیا فکر کرده اید که هزینه های ساخت فضاهای سبز ، بازیگاههای کوچک  محلی، جدول گذاری ، آسفالت کوچه ها ومعابر ، رفت وروب وجمع آوری زباله ها، احداث ایستگاهای آتش نشانی ، و... ازکجا تامین می شود سهم شما ازتامین بودجه این پروژه ها چقدر است ؟

پیامک رجعت