تماس با ما

دیدار شهردار و رئیس شورا و فرمانده حوزه سیدالشهدابا خانواده شهدای دانش آموز

به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی، شهردار و رئیس شورا و فرمانده حوزه سیدالشهدا اقبالیه با خانواده شهدای دانش آموز دیدار کردند.

 

 

علی بیگدلی رئیس شورای اسلامی گفت:‌ هفته ی بسیجِ دانش آموزی یادآورِ دلاورمردی های سی و شش هزار شهیدِ دانش آموزی است که گرچه سن و سالِشان کم بود ولی قلبی بزرگ و عزمی راسخ داشتند و با اِقتدا به سرور و سالار شهیدان، آن حماسه ی عظیم را در هشت سال دفاعِ مقدّس آفریدند.

وی افزود: در مورد مقام شهید هر چه سخن بگوییم کم است و نیز در مورد جایگاه خانواده معظم و معزز شهدا هم که فرزندان عزیزشان را فدای راه اسلام و ایران ، نظام و انقلاب کردند سخن گفتن واقعاً سخت است،چرا که زبان از بیان مقدار خدمت این عزیزان قاصر است. پس باید سعی کنیم آرمان های شهدا که همان آرمان های اسلام است فراموش نگردد.

مهندس مهران اکبرپور گفت: هفته بسیج دانش‌آموزی یادآور حماسه جاویدان و قهرمانان و افراد کم‌سن و سالانی است که افتخارات بزرگی را برای انقلاب اسلامی و نسل های بعد به یادگار گذاشتند.

وی افزود: بسیج و بسیجی بودن یک افتخار است و ما باید از این امانت که یادگار امام راحل و ثمره خون پاک شهیدان است به خوبی پاسداری کنیم.انقلاب اسلامی ایران با رهنمود های معمار کبیر انقلاب نشات گرفته از تفکر بسیجی بود و حفظ و تداوم آن هم مرهون همین نگاه و رویکرد است. «دانش‌آموز بسیجی، حماسه‌ساز امروز، آینده ساز فردا» به عنوان شعار هفته بسیج دانش‌آموزی امسال تعیین شده است ما نیز سعی داریم با توسعه و تعمیق فرهنگ و تفکر بسیجی ادامه دهنده راه این دلاوران باشیم.

ارتباط پیامکی

نکات شهروندی

آیا فکر کرده اید که هزینه های ساخت فضاهای سبز ، بازیگاههای کوچک  محلی، جدول گذاری ، آسفالت کوچه ها ومعابر ، رفت وروب وجمع آوری زباله ها، احداث ایستگاهای آتش نشانی ، و... ازکجا تامین می شود سهم شما ازتامین بودجه این پروژه ها چقدر است ؟

پیامک رجعت