تماس با ما

بیانیه ی مشترک رئیس و اعضای شورای اسلامی اقبالیه به مناسبت 13 آبان

علی بیگدلی، ریاست شورا و سایر اعضا در بیانیه ای مشترک ضمن تبریک 13 آبان، مردم را به این حماسه بزرگ دعوت کردند، متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

13آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است، این روز، روز میعاد دانش آموزان تاریخ ایران اسلامی با شهیدان دانش آموز از آغاز نهضت امام خمینی(ه) تا شهیدان دفاع مقدس و نیز همه دانش آموزانی که در سراسر جهان در راه مبارزه برای آرمانخواهی جان در راه عدالت نثار می کنند تا ریشه ظلم بر چیده شود. میعادی که بند بند آن جهد و جهاد و اجتهاد در عرصه  های عزت و آزادگی است.

در سیزدهم آبان 58 دانشجویان انقلابی درحمایت از دانش آموزان شهید خود انقلابي بزرگ را با تسخیرلانه جاسوسی رقم زدنند و ما امروز در روز مبارزه با استکبار جهانی ،برای رسوا کردن آمریکا وهم پیمانانش  بار دیگر با فریاد هایمان باآرمان های شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و امام شهدا تجدید میثاق خواهیم داشت .

اینجانبان این روز مبارک را به همه ی دانش آموزان عزیز و دانشجویان شهر اقبالیه تبریک و تهنیت عرض می نماییم و از مردم فهیم و ولایتمدار اقبالیه انتظار داریم تا با حضور در راهپیمایی13 آبان ،حماسه ای آگاهانه را به نمایش گذارند.

 

ارتباط پیامکی

نکات شهروندی

آیا فکر کرده اید که هزینه های ساخت فضاهای سبز ، بازیگاههای کوچک  محلی، جدول گذاری ، آسفالت کوچه ها ومعابر ، رفت وروب وجمع آوری زباله ها، احداث ایستگاهای آتش نشانی ، و... ازکجا تامین می شود سهم شما ازتامین بودجه این پروژه ها چقدر است ؟

پیامک رجعت