تماس با ما

دیدار مسئولین شهری با سردار شاهرخی

شهردار و اعضای شورای اسلامی اقبالیه با سردار شاهرخی، فرمانده سپاه استان قزوین دیدار کردند.

 

در آغاز علی بیگدلی، ریاست شورا ضمن معرفی اعضای شورا توضیحات مختصری در خصوص روند انتخاب شهردار و روند کاری داد و با اشاره به مسئولیت مهمی که به آن ها واگذار شده گفت: با رعایت همکاری و همدلی سعی داریم به عنوان خادمین مردم در صحن شورا در رکاب مردم باشیم.

مهران اکبرپور، شهردار اقبالیه گفت: در شهر اقبالیه سرانه زمین برای هر فرد 50 متر مربع است، متاسفانه غالب ساختار این شهر بافت فرسوده است.

وی در ادامه از احداث خدمات بین راهی و تاسیس نمایشگاه محصولات کشاورزی در حاشیه اتوبان به منظور درآمد پایدار خبر داد.

مهندس اکبرپور افزود: یکی از رویکردهای اصلی برای ساخت شهر اسلامی، ساخت پروژه های اسلامی و معماری سنتی در سطح شهر است که در آینده ای نزدیک به آن خواهیم پرداخت و چشم انداز ما یک شهر ایده آل برای سکونت در اقبالیه است.

شهردار اقبالیه در پایان نیز با ابراز خرسندی از اینکه دوستانی در مجموعه سپاه پاسداران دارد سخنان خود را به پایان رساند.

سردار شاهرخی نیز ضمن تسلیت ایام صفر گفت: این انقلاب و نظام جمهوری اسلامی هدیه خداوند برای مردم است. رسالت اصلی شورا خدمت به مردم است و نباید تحت الشعاع مسائل دیگر قرار بگیرد.

وی در پایان افزود: نزدیکی شهر اقبالیه به استان فرصتی خوبی برای استفاده از ظرفیت های استان است. امیدواریم در سایه ی خداوند متعال گام های موثری برای پیشرفت این شهر ولایتمدار بردارید.

 

 

ارتباط پیامکی

نکات شهروندی

آیا فکر کرده اید که هزینه های ساخت فضاهای سبز ، بازیگاههای کوچک  محلی، جدول گذاری ، آسفالت کوچه ها ومعابر ، رفت وروب وجمع آوری زباله ها، احداث ایستگاهای آتش نشانی ، و... ازکجا تامین می شود سهم شما ازتامین بودجه این پروژه ها چقدر است ؟

پیامک رجعت