تماس با ما

جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت 13 آبان

جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت 13 آبان با حضور شهردار و اعضای شورا، مسئولین نظامی و انتظامی، مسئول آموزش و پرورش و مسئولین بسیج برگزار شد.

 

 

 

 

در آغاز جلسه ضمن تلاوت آیاتی از قرآن کریم علی بیگدلی ریاست شورا و مهندس اکبرپور شهردار اقبالیه پيرامون رشادتهاي دانشجويان خط امام و دانش آموزان در 13 آبان سال 1358 در تسخير لانه جاسوسي و فعاليتهاي آنها در مورد برگزاري راهپيمايي 13 آبان به منظور تجليل از ايثارگريها و رشادت هاي دانشجويان به عنوان روز دانش‌آموز سخناني بيان نمودند.

علی بیگدلی  در ادامه افزود : 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است، این روز، روز میعاد دانش آموزان تاریخ ایران اسلامی با شهیدان دانش آموز ازآغاز نهضت امام خمینی(ره) تا شهیدان دفاع مقدس و نیز همه دانش آموزانی که در سراسرجهان در راه مبارزه برای آرمانخواهی جان در راه عدالت نثار می کنند تا ریشه ظلم برچیده شود میعادی است که بند بند آن جهاد و اجتهاد در عرصه های عزت و آزادگی است.

اکبرپور با تاکید بر حضورگسترده و باشکوه مردم شهر و دانش آموزان در راهپیمایی 13 آبان گفت: مردم همیشه در صحنه، جلوه گر روحیه استقلال ملی و هویت انقلابی مردم ایران بوده و خواهند بود.

در ادامه نیز هریک از مسئولین حاضر در جلسه، پیرامون دستور کار جلسه به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات پرداختند و تصمیمات لازم در خصوص فضاسازی مناسب شهر، نحوه برگزاری برنامه ها و ایجاد فضایی مناسب در آموزشگاه ها و کانون های فرهنگی اتخاذ شد.

 

 

 

ارتباط پیامکی

نکات شهروندی

آیا فکر کرده اید که هزینه های ساخت فضاهای سبز ، بازیگاههای کوچک  محلی، جدول گذاری ، آسفالت کوچه ها ومعابر ، رفت وروب وجمع آوری زباله ها، احداث ایستگاهای آتش نشانی ، و... ازکجا تامین می شود سهم شما ازتامین بودجه این پروژه ها چقدر است ؟

پیامک رجعت